Vinyluxe

NEPERŠLAMPAMOS IR LENGVAI MONTUOJAMOS

„Vinyluxe“ grindys turi SPC vinilo pagrindą. Šioms grindims būdinga tai, kad jos yra visiškai nepralaidžios vandeniui, garsą sugeriančios, higieniškos ir lengvai prižiūrimos.

NAUJOS KARTOS KOKYBIŠKOS VINILO GRINDYS

Vinyluxe vinilo grindys suteiks jūsų namams šiltą atmosferą.  Šias grindis galima montuoti visose namų patalpose. „Vinyluxe“ grindys yra visiškai atsparios vandeniui, tylios ir labai lengvai prižiūrimos . Dėl šios priežasties šios grindys yra labai tinkamos naudoti komercinėse patalpose,parduotuvėse,  biuruose, ligoninėse ar kitose viešose vietose.

„Vinyluxe“ grindis lengva montuoti. Nereikia jokių klijų ar  įrankių. Jūs tiesiog spustelėkite lenteles ar plyteles kartu.

KODĖL „VINYLUXE“ GRINDYS?

100% atsparios vandeniui

Lengvas montavimas

Montavimo metu nėra erzinančių dulkių, triukšmo ar kvapo

Nereikia jokio išankstinio grindų paruošimo

Garsą absorbuojančios

Galima naudoti komercinėse patalpose

Nesudėtinga priežiūra

Atrodo kaip grindys iš tikros medienos

Lentų arba plytelių formatas

„Vinyluxe“ grindys gaminamos laikantis griežtų kokybės ir sveikatos standartų ir yra visiškai perdirbamos. „Vinyluxe“ grindis galima be jokių problemų išmontuoti, perkelti ir vėl surinkti, todėl tai yra ekologiškai tvarus produktas. 

„Vinyluxe Ultra“ serija turi IXPE integruotą paklotą. Lentelės arba plytelės dedamos tiesiai ant esamų grindų be pagrindo.

Friday, 03 April 2020