Aquaclick Tiles

Kas yra SPC?

SPC reiškia Akmens Polimero Kompozitas. Tai tvirta, standi, vientisa plokštė, atspari smūgiams, stabili ir stipri. Montuojant gaminius iš šios medžiagos, pagrindo išlyginimas dažnai nebūtinas, jie gali būti dedami tiesiai ant esamų sienų ar grindų  lygaus paviršiaus. Medžiaga gali būti pjaustoma peiliu. SPC plokštė „vaikšto“ mažiau, todėl didelius paviršiaus plotus galima kloti be išsiplėtimo siūlės (maksimaliai 400m2). Plytelės yra visiškai atsparios vandeniui, todėl jas galima kloti visame name ir jos idealiai tinka vonios kambariui ir virtuvei.

Aquaclick Tiles

Idealios plytelės sienoms ir grindims

Renovacija niekada nebuvo lengvesnė! Dėl minimalaus storio „AquaClick“ plytelės yra idealios renovacijai, kai daugeliu atvejų jos gali būti dedamos ant esamų grindų ar sienų dangų. Taip pat šios plytelės  labai tinka naujoms sienoms ir grindims įrengti.

 „Aqua click“ plytelės yra malonumas akims ir kojoms. Viršutinis vinilo sluoksnis yra elastingas ir stiprus, ir puikiai apsaugo nuo dilimo, įbrėžimų ir dėmių. Natūraliai atrodantys dekorai ir švelni paviršiaus struktūra yra malonūs liesti ir vaikščioti. Netgi basomis kojomis...

Friday, 03 April 2020